Zależy nam.

Wierzymy w naturalną pielęgnację. Jest po prostu lepsza. Bardziej odpowiednia dla naszej skóry, właśnie dlatego, że naturalna. Brzmi jak banał. Tak to bywa z prawdą, zwłaszcza oczywistą.

Zachęcamy Cię, żebyś spróbował. Proponujemy tylko sprawdzone produkty. Zależy nam, żebyś kupił tylko to, co dobre. Zależy nam, żebyś kupił tylko to, czego potrzebujesz.

Naturalny skład to podstawa. Proste receptury przynoszą zaskakujące efekty. Dodajemy do tego ekologiczne opakowanie. Wybieramy produkty, które mają jak najmniejszy udział tworzyw sztucznych i łatwo poddają się recyklingowi. Dlaczego? Bo nam zależy. Bo jeśli można lepiej, to trzeba.

Proponujemy naturalne kosmetyki do twarzy i ciała, do kąpieli i pod prysznic. Starannie wybraliśmy te produkty, które zdobyły nasze zaufanie i zachwyciły naszych znajomych. Proponujemy zmianę nawyków od małych kroków. Może najpierw szampon w kostce zamiast tradycyjnego? Albo mydło do mycia twarzy zamiast stosowanych wcześniej produktów do demakijażu? Przekonaliśmy się, że można. https://tratfa.pl/produkt/cztery-szpaki-szampon-w-kostce/; https://tratfa.pl/produkt/mydlo-do-twarzy-rozane-dolina-czeremchy/

Zaczęliśmy zmianę od siebie, małymi krokami. Less waste to początek naszej drogi do zero waste. Kto nie ustaje w poszukiwaniach, w końcu osiąga swój cel. Gdybyśmy w to nie wierzyli, nawet byśmy nie zaczynali. Nie lubimy rozkładać bezradnie rąk. Lubimy szukać twórczych rozwiązań.

Lubimy spacery w lesie i oddychanie zdrowym powietrzem. Lubimy mieć czyste płuca i czyste sumienie. Dlatego działamy i namawiamy innych do tego samego.

Proponujemy produkty, które sami sprawdziliśmy. I poleciliśmy znajomym. Teraz oni też polecają.

Wszystkie zamówienia pakujemy wyłącznie przy wykorzystaniu prostych, naturalnych produktów. Wykorzystujemy kraftowe pudełka, papierowe wypełnienia i papierową taśmę. Nie stosujemy produktów, które obciążałyby naszą planetę. Jeśli to możliwe, wykorzystujemy produkty, które były już użyte. Przekonaliśmy się, że mniej znaczy więcej. Mniej produktów, mniej odpadów, mniej zanieczyszczeń, więcej skuteczności, więcej radości, więcej bogactwa naturalnego.

Dlaczego TRATFA? Bo zbudowaliśmy ją od podstaw własnymi rękami. Bo nie jest idealna, ale jest nasza i wierzymy, że poniesie nas daleko. Bo daje poczucie swobody i wolności. Bo jest prosta i naturalna. Bo jest niepowtarzalna i odbiega od schematu.